NOSKA Art

Vítám vás na svých internetových stránkách. Tak jako každý fotograf jsem propadl kouzlu tohoto odvětví, které považuji za umění. I když ze začátku to pro mě byla otázka relaxace a šlo mi spíše o svoji seberealizaci, postupem času jsem získával stále více zkušeností a díky spokojenosti přátel a kamarádů dostával stále více zakázek, až už to nešlo dělat jen pro zábavu. Podařilo se mi spojit to, co mě baví, s tím, co mě živí. Toho si moc vážím, takže je jasné, že i tato skutečnost se kladně obrazí v mých výsledcích. Ve své práci si zakládám na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a vždy se snažím pochopit jeho představy tak, abych na fotografie přenesl nejenom zákazníkovu myšlenku, ale i kouzlo atmosféry, která bude znázorňovat důležitost okamžiku, pro který se fotografie tvoří. Někdy naše spolupráce začíná nápadem, jindy právě oným důležitým okamžikem a někdy je to náhoda, která spojí krásu s uměním. Fotografování se stalo mým světem a já budu moc rád, pokud se budete chtít stát jeho součástí....

Vánoce pro Klokánek 2021

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Máme skoro konec roku 2021 a je čas opět udělat radost dětem. Dětem, které jsou zkoušené osudem a na nekrásnější svátky roku nemohou být doma.

Klokánek je místo, které dítě pozná jako první když se něco stane. Místo jež ho provede prvotním šokem, utrpením a nepochopením.

Osobně mě mrzí, že tato místa jsou společností přehlížena a proto jsem se opět rozhodl společně s vámi toto změnit. Minulý rok se vybralo bezmála 37.000,- za které se udělal velký nákup dárků, dobrot, kosmetiky a dalších potřebných věcí. Vše bylo založeno na vánočních pohledech a darech. Našlo se mnoho úžasných lidí a proto věřím, že v této těžké době se jich letos najde ještě více.

I když pohledy máme také a budete mít možnost si je koupit nebo poslat přímo částku na transparentní účet, tak letos jsem využil své práce a možnosti se potkávat s umělci z řad kapel, zpěváků a zpěvaček a díky spolupráci s Aukrem mě napadla možnost dražit momenty z koncertů v podobě obrazů.

To by nebylo nic tak zvláštního, kdyby ovšem každý obraz nebyl podepsán od daného interpreta. Momentálně mohu prozradit, že vás čekají z koncertů Kryštof, Marka Ztraceného, Rybiček 48, Divokého Billa, Wohnoutů, UDG, Lucie Bílé, Pavla Callty, a dalších.

První aukce spustíme již tento pátek 3.12

Aukce budou začínat postupně za vyvolávací cenu 590,- což je pořizovací cena obrazu 65x45 cm (jen tisk, veškeré další náklady jdou na vrub měm, tisk bude doleožen fakturou) Po úhradě na transparentní účet vám budou odeslány přes Zásilkovnu.

Transparentní účet kam vše půjde a kam můžete posílat i přímo je 2802075898/2010

Veškeré částky a dárce naleznete na mém blogu

I jako v minulém roce pro vás budu mít připravené pohledy jejichž nákupem přispějete na Klokánek Chomutov Cena bude 20,- Kč Z této částky půjde 15,- přímo na Klokánek a zbytek je pouze na tisk. Seženete je od příštího úterý opět v kanceláři Re/max 4 You - realitní kancelář Chomutov, Žatec a Louny na náměstí 1. Máje 95 v Chomutově a to v těchto časech:

úterý 10.00 - 14:00

Středa 13.00 - 17:00

Čtvrtek 10. 00 - 14:00

Aukce budou začínat postupně za vyvolávací cenu 500,- což je pořizovací cena obrazu 65x45 cm (jen tisk, veškeré další náklady jdou na vrub mě) Po úhradě na transparentní účet vám budou odeslány přes Zásilkovnu.

Aukro se na toto zřeklo provize a proto celá částka nad tisk jde pro Klokánek.

Vše ukončíme 22.12 a zajedeme na velký nákup. Pokud by se nám povedlo získat mnohem více prostředků než v minulém roce tak podělíme i další Klokánek.

Budu rád pokud se přidáte na Facebook událost a budete jí šířit.

Pokud budete mít otázky tak mě kdykoliv kontaktujte na

+420 728 333 975

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.