NOSKA Art

Vítám vás na svých internetových stránkách. Tak jako každý fotograf jsem propadl kouzlu tohoto odvětví, které považuji za umění. I když ze začátku to pro mě byla otázka relaxace a šlo mi spíše o svoji seberealizaci, postupem času jsem získával stále více zkušeností a díky spokojenosti přátel a kamarádů dostával stále více zakázek, až už to nešlo dělat jen pro zábavu. Podařilo se mi spojit to, co mě baví, s tím, co mě živí. Toho si moc vážím, takže je jasné, že i tato skutečnost se kladně obrazí v mých výsledcích. Ve své práci si zakládám na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a vždy se snažím pochopit jeho představy tak, abych na fotografie přenesl nejenom zákazníkovu myšlenku, ale i kouzlo atmosféry, která bude znázorňovat důležitost okamžiku, pro který se fotografie tvoří. Někdy naše spolupráce začíná nápadem, jindy právě oným důležitým okamžikem a někdy je to náhoda, která spojí krásu s uměním. Fotografování se stalo mým světem a já budu moc rád, pokud se budete chtít stát jeho součástí....

Výstava Hrdinové doby covidové 1.10 - 17.11

...............................................................................................................................................................................................................................

Dovolte mi pozvat vás na mojí výstavu, která začne 1.10 od 17:00 vernisáži v Galerii Jirkov.

O čem tato výstava vlastně je??

Jedná se o soubor fotografií vznikající mnoho měsíců pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje v rámci pandemické situace v České republice. Do projektu se zapojilo mnoho subjektů z celého Ústeckého kraje. Policie, Hasiči, Nemocnice, Očkovací centra, Záchranná služba, Školy, Domov důchodců, Obchodní řetězce či kritická infrastruktura spolupracovali na zachycení momentů při boji s covidem. Díky tomu vznikl nejen pohled na boj na velice exponovaných ARO a JIP jednotkách v Ústí nad Labem, ale třeba i na práci pokladních v supermarketu. Profese pokladních je svým způsobem od začátku v první linii a ač je práce zdravotníku samozřejmě obdivuhodná tak jsou i profese, které si zaslouží poděkování.

Jsme si vědomi, že již jsou všichni unaveni z dlouhého boje a slovo covid již lidé přehlížejí, ale i tak je potřeba si neustále připomínat osudy a obětování mnoha skvělých lidí, jež toto vše berou jako poslaní a ne jen jako práci.

V rámci celého projektu vznikla i výzva DARUJ ROUŠKU NA VÝSTAVU díky které vznikne velké srdce ušité z látkových roušek z celé ČR. Lidé nám poslali stovky roušek, které vznikly jako symbol soudržnosti při počátku „DOBY COVIDOVÉ“ a následně celý národ rozdělil na nesmiřitelné tábory.

Nejen roušky, ale i očkování je téma, které rozděluje rodiny. I v tomto směru jsme zaznamenali začátek očkování v Domově důchodců a následně i velká očkovací centra.

Veškeré aktuální informace i s ukázkou naleznete na našem webu www.hrdinovedobycovidove.cz