NOSKA Art

Vítám vás na svých internetových stránkách. Tak jako každý fotograf jsem propadl kouzlu tohoto odvětví, které považuji za umění. I když ze začátku to pro mě byla otázka relaxace a šlo mi spíše o svoji seberealizaci, postupem času jsem získával stále více zkušeností a díky spokojenosti přátel a kamarádů dostával stále více zakázek, až už to nešlo dělat jen pro zábavu. Podařilo se mi spojit to, co mě baví, s tím, co mě živí. Toho si moc vážím, takže je jasné, že i tato skutečnost se kladně obrazí v mých výsledcích. Ve své práci si zakládám na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a vždy se snažím pochopit jeho představy tak, abych na fotografie přenesl nejenom zákazníkovu myšlenku, ale i kouzlo atmosféry, která bude znázorňovat důležitost okamžiku, pro který se fotografie tvoří. Někdy naše spolupráce začíná nápadem, jindy právě oným důležitým okamžikem a někdy je to náhoda, která spojí krásu s uměním. Fotografování se stalo mým světem a já budu moc rád, pokud se budete chtít stát jeho součástí....

Velikonoční Mini focení se zvířátky 8 a 9.5 - Chomutovsko NOVÝ TERMÍN

NOVÝ TERMÍN 8 a 9.5

Rok se s rokem sešel a čeká nás další úžasné Jaro. I když máme již jedno Jarní focení, tak pro mnoho dotazů přidávám ještě jednou i oblíbené focení s malou drobotinou. Kačenky a kuřátka se na vás opět budou těšit v okruhu do 10 km od Chomutova či Jirkova. Místo včas zveřejním.

A jak již jsem avizoval, tak jsem snížil kapacitu na veškerá focení. Všechny focení jsou oddělené krátkým časovým úsekem tak aby bylo vše v naprosté pohodě.

Nově bude možnost i následného tisku fotografií ve formátu 10x15 cm s možností odeslání poštou.

V ceně 20ti minutového focení bude 13 fotografií v elektronické podobě s možností si další dokoupit za 35,- Kč

Celková cena za focení je 899,- a tradiční poplatek za blokaci termínu, který se odečítá od celkové ceny je 250,-

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

REZERVACE TERMÍNU ZDE

FACEBOK UDÁLOST

WWW.NOSKA-ART.CZ

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

IG: jardanoska_official

+420 728 333 975