NOSKA Art

Vítám vás na svých internetových stránkách. Tak jako každý fotograf jsem propadl kouzlu tohoto odvětví, které považuji za umění. I když ze začátku to pro mě byla otázka relaxace a šlo mi spíše o svoji seberealizaci, postupem času jsem získával stále více zkušeností a díky spokojenosti přátel a kamarádů dostával stále více zakázek, až už to nešlo dělat jen pro zábavu. Podařilo se mi spojit to, co mě baví, s tím, co mě živí. Toho si moc vážím, takže je jasné, že i tato skutečnost se kladně obrazí v mých výsledcích. Ve své práci si zakládám na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a vždy se snažím pochopit jeho představy tak, abych na fotografie přenesl nejenom zákazníkovu myšlenku, ale i kouzlo atmosféry, která bude znázorňovat důležitost okamžiku, pro který se fotografie tvoří. Někdy naše spolupráce začíná nápadem, jindy právě oným důležitým okamžikem a někdy je to náhoda, která spojí krásu s uměním. Fotografování se stalo mým světem a já budu moc rád, pokud se budete chtít stát jeho součástí....

Mini zahradnické focení - Chomutovsko (NOVÝ TERMÍN 28.5-30.5)

NOVÝ TERMÍN FOCENÍ 28 až 30.5

Rok 2020 byl pro všechny z nás ve znamení mnoho změn, zákazů a ztrát, ale rok 2021 si užijeme a vše se určitě vrátí do normálu.

I já jsem se rozhodl pro jednu zásadní změnu jelikož Vánoční focení na zámku bylo párkrát v časovém stresu. Rozhodl jsem se, že snížím kapacitu focení a mezi každým dám volný časový úsek tak aby bylo vše ve větším klidu.

Letošní Jarní focení si dáme nejen opět ve znamení zvířátek, ale také si dáme jedno Zahradnické, které bude v termínu NOVÉM TERMÍNU 23 AŽ 25.4

Vaše děti se na chvíli promění v zahradníky a zahradnice. A i společně můžete upravit záhonek či zasadit klasické jarní kytičky. Místo focení včas zveřejním, ale bude určitě v Chomutově nebo v okruhu 10 km.

Nově bude možnost i následného tisku fotografií ve formátu 10x15 cm s možností odeslání poštou.

V ceně 20ti minutového focení bude 13 fotografií v elektronické podobě s možností si další dokoupit za 35,- Kč

Celková cena za focení je 899,- a tradiční poplatek za blokaci termínu, který se odečítá od celkové ceny je 250,-

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

REZERVACE TERMÍNU ZDE

FACEBOK UDÁLOST

WWW.NOSKA-ART.CZ

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

IG: jardanoska_official

+420 728 333 975

(fotografie je pouze ilustrační, protože toto téma jsem ještě nefotil)