NOSKA Art

Vítám vás na svých internetových stránkách. Tak jako každý fotograf jsem propadl kouzlu tohoto odvětví, které považuji za umění. I když ze začátku to pro mě byla otázka relaxace a šlo mi spíše o svoji seberealizaci, postupem času jsem získával stále více zkušeností a díky spokojenosti přátel a kamarádů dostával stále více zakázek, až už to nešlo dělat jen pro zábavu. Podařilo se mi spojit to, co mě baví, s tím, co mě živí. Toho si moc vážím, takže je jasné, že i tato skutečnost se kladně obrazí v mých výsledcích. Ve své práci si zakládám na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a vždy se snažím pochopit jeho představy tak, abych na fotografie přenesl nejenom zákazníkovu myšlenku, ale i kouzlo atmosféry, která bude znázorňovat důležitost okamžiku, pro který se fotografie tvoří. Někdy naše spolupráce začíná nápadem, jindy právě oným důležitým okamžikem a někdy je to náhoda, která spojí krásu s uměním. Fotografování se stalo mým světem a já budu moc rád, pokud se budete chtít stát jeho součástí....

Z pohádky do pohádky aneb mini focení pro děti 21.5 až 23.5 (NOVÝ TERMÍN)

NOVÝ TERMÍN 21.5 AŽ 23.5

Rok 2020 byl pro všechny z nás ve znamení mnoho změn, zákazů a ztrát, ale rok 2021 si užijeme a vše se určitě vrátí do normálu.

I já jsem se rozhodl pro jednu zásadní změnu jelikož Vánoční focení na zámku bylo párkrát v časovém stresu. Rozhodl jsem se, že snížím kapacitu focení a mezi každým dám volný časový úsek tak aby bylo vše ve větším klidu.

Proměňte své ratolesti na několik okamžiků v pohádkovou postavu. Červená Karkulka, Popelka, Sněhurka, Trpaslík, Zloba, Robin Hood a další převleky na vás budou čekat na tomto focení.

Nově bude možnost i následného tisku fotografií ve formátu 10x15 cm s možností odeslání poštou.

V ceně 20ti minutového focení bude 13 fotografií v elektronické podobě s možností si další dokoupit za 35,- Kč

Celková cena za focení je 899,- a tradiční poplatek za blokaci termínu, který se odečítá od celkové ceny je 250,-

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

REZERVACE TERMÍNU ZDE

FACEBOK UDÁLOST

WWW.NOSKA-ART.CZ

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

IG: jardanoska_official

+420 728 333 975

(fotografie je pouze ilustrační- toto téma jsem ještě nefotil)