NOSKA Art

Vítám vás na svých internetových stránkách. Tak jako každý fotograf jsem propadl kouzlu tohoto odvětví, které považuji za umění. I když ze začátku to pro mě byla otázka relaxace a šlo mi spíše o svoji seberealizaci, postupem času jsem získával stále více zkušeností a díky spokojenosti přátel a kamarádů dostával stále více zakázek, až už to nešlo dělat jen pro zábavu. Podařilo se mi spojit to, co mě baví, s tím, co mě živí. Toho si moc vážím, takže je jasné, že i tato skutečnost se kladně obrazí v mých výsledcích. Ve své práci si zakládám na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a vždy se snažím pochopit jeho představy tak, abych na fotografie přenesl nejenom zákazníkovu myšlenku, ale i kouzlo atmosféry, která bude znázorňovat důležitost okamžiku, pro který se fotografie tvoří. Někdy naše spolupráce začíná nápadem, jindy právě oným důležitým okamžikem a někdy je to náhoda, která spojí krásu s uměním. Fotografování se stalo mým světem a já budu moc rád, pokud se budete chtít stát jeho součástí....

Trampské léto - Rodinné Mini focení (Chomutovsko)

TERMÍN 20 - 21.6.

Letošní rok není klasickým rokem a myslím, že je čas vrátit se ke kráse naší země. Tak jako za starých časů bylo spaní pod celtou v přírodě a vaření polévky v ešusu základem každých prázdnin tak nové takto pojmeme i focení. Předlohou je fotografie události. Jsem si vědom, že toto je spíše pro chlapce a proto pro princezny připravíme piknikový koš a deku. Pokud samozřejmě nedá přednost čutoře a rendlíku nad ohněm.

Přesné místo vám během 14ti dnů oznámím a jako vždy se bude jednat o okolí Chomutova do 10 km. Určitě to bude nějaký rybníček v okolí.

Cena za Mini 20 ti minutové focení bude 800,- Kč a v ceně bude 13 fotografií elektronicky. Každá další fotografie nad rámec bude za poplatek 30,- Kč. Poplatek za rezervaci termínu je 250,- Kč a odečítá se z celkové ceny.

Budu se na vás všechny opět těšit o termíny si již můžete psát.


www.noska-art.cz

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

IG: jardanoska_official

+420 728 333 975